תנאים כללים

לתנאים כללים של הכרטיס באנגלית לחץ כאן

שמירת סודיות – כל המידע והחומרים המסופקת בעברית לרוכשים בישראל ותוכן מסמך זה והמידע שבו הינו רכושה הבלעדי של חברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ ואין להעבירו לשום גורם אחר העברה של המידע תהווה הפרת סודיות והמעביר את המידע חלקו או מקצתו בכל צפוי לעונשים הקבועים בחוק לגבי הפרת סודיות המידע והפרת זכויות יוצרים.

רכישת כרטיס - המחיר הנקוב הינו מחיר מזומן. 
בתשלום שקלי 
השער לחישוב יהיה שער העברות והמחאות גבוה שער צהרים של יום קודם ליום התשלום של בנק לאומי
דמי המרה - תשלום נוסף של 10 אגורות לכל יורו או דולר או פאונד עבור דמי המרה.

על תשלום בכרטיס אשראי יגבו 2% דמי אשראי.
ניתן לשלם ב-4 תשלומים ללא ריבית. על כל תשלום נוסף תגבה ריבית בהתאם למספר התשלומים הסופי.

ביטול כרטיס - במידה ולאחר הרכישה תבקשו לבטל את רכישתכם  במידה ותעשו זאת בהתאם לכללים של חוק הגנת הצרכן תחויבו בדמי ביטול על פי חוק הגנת הצרכן.
*יש לשלוח בקשת ביטול כתובה בצירוף צילום כרטיס הטיסה.

שעות כניסה - שימו לב בזמן שאתם מתכננים את הטיול שלכם ששעות הפתיחה הרשומות בחוברת ובאתר עשויים להשתנות,והאחריות על בדיקת שעות הפעילות ביום בוא אתם מתכוונים להגיע לאתר היא על אחריותכם, מומלץ לבדוק מראש באתר של אתר התיירות או טלפונית לאתר את שעות הפתיחה.

תמונות האתרים בחוברת- שימו לב התמונות בחוברת הן להמחשה בלבד!

 

התנאים הכללים ותנאי השימוש בכרטיס זלצבורגלנד בעברית תורגמו לצורך נוחות והבנה של המשתמש הישראלי, התנאים הכללים ותנאי השימוש בכרטיס כפי שמופיעים בשפה הגרמנית בפרסומים של לשכת התיירות של זלצבורגלנד הם התנאים החוקיים וקובעים בכל מקרה, ניתן לראותם באתר לשכת התיירות של מחוז זלצבורג בחלק העוסק בכרטיס זלצבורלגלנדכארד או לקבלם ממשרדינו.

 

 1. חברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ כמשווקת בישראל את כרטיס זלצבורגלנד (להלן "הכרטיס") משמשת המתווכת בלבד בין הרוכש הישראלי את הכרטיס לבין לשכת התיירות של מחוז זלצבורג (להלן "היעד")  אשר מנפיקה את הכרטיס, לשכת התיירות של היעד משמשות כמתווכות בלבד בין רוכש הכרטיס לנותני השירותים השונים הכלולים בכרטיס שניהם (דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ ו- לשכת התיירות של היעד) ביחד וכל אחד מהם לחוד אינן אחראיות על היקף, איכות ורוח ביצועם של השירותים הניתנים במסגרת האתרים הכלולים בכרטיס.

  עצם רכישת הכרטיס עצמו אינה מהווה חוזה בין הרוכש לבין האתרים הנותנים שירותים שונים ואשר כלולים ברשימת האתרים בכרטיס. כל האתרים הרשומים בכרטיס הם חברות מסחריות עצמאיות ואינם קשורים ללשכת התיירות של היעד הזה אשר הנפיקה את הכרטיס או לחברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ המשווקת את הכרטיס בישראל.

   

 2. תנאי פתיחת האתרים ורמת השירות: כל האתרים השותפים להפעלת הכרטיס מחויבים לספק שרות למחזיקי הכרטיס על פי שעות הפעילות הרגילות של בית העסק בעונת התיירות. חלק מהאתרים פועלים בהתאם לתנאי מזג האוויר ועונות השנה. יתכן ובתקופות מסוימות לא ניתן יהיה לממש את הכרטיס באתרים מסוימים. לשכת התיירות של היעד וחברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ אינן לוקחות כל אחריות על השירותים השונים המוצעים על ידי ספקי השירות ואלו מבוצעים באחריות האתרים בלבד.

   

 3. הכרטיס מעניק את האפשרות לכניסה חוזרת לאתרים המופעים במדריך ובהם רשום שהכניסה חופשית, זאת במהלך תקופת תוקף הכרטיס. בחלק מהאתרים הכניסה תוך כדי שימוש בכרטיס הינה חד פעמית או מוגבלת בצורה כלשהיא. 

   

 4. תוקף הכרטיס: תוקף הכרטיס והשירותים הניתנים בו הם על פי העונה המצוינת בחוברת הכרטיס.
 5. כל אתר שנכנסים אליו ללא קשר לגודלו או לעלות הכניסה שלו אליו או לחשיבות שמקנה לו מטייל זה או אחר נחשב פתיחת הכרטיס לאותו היום או התחלת השימוש בכרטיס, הבחירה באיזה אתרים להיות בכל יום היא על אחריות המטייל בלבד אין שריון של ימים למי מהאתרים.   

   

 6. כתובת, אתר אינטרנט מידע כללי ושעות כניסה לאתרים: כלהמידע לרבות כתובת, אתר אינטרנט, מידע כללי ושעות הפתיחה והסגירה של האתרים אשר מופיעים בחוברת המודפסת ובחוברת הדיגיטלית של דינמיקה נמסרו על ידי האתרים השונים ובאחריותם, והיו ידועים בזמן הפקת חוברות המידע, שעות אלו עשויים להשתנות ללא כל הודעה מוקדמת על ידי האתרים – מומלץ לבדוק באתרי האינטרנט השונים של האתרים את השעות המדויקות בסמוך למועד הביקור. לא תתקבל שום טענה על ידי לשכת התיירות של היעד או חברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ על ביקור שלא צלח עקב שינוי בשעות הפתיחה שפורסמו או מכל סיבה אחרת.

   

 7. האתרים בכרטיס מחלוקים לנושאים שונים ולצבעים שונים וכך גם החוברת בעברית ודפי המידע המודפסים.

   

 8. את הכרטיסים ניתן לרכוש בישראל בחברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ ובלשכות התיירות השונות ביעד.

   

 9. השימוש בכרטיס: על מנת להשתמש בכרטיס יש להציגו בכניסה לאתר, נותן השירות בכניסה לאתר יבדוק את תוקף הכרטיס. על פי דרישת נותן השירות בכניסה לאתר יש להציג תעודה מזהה, במידה ולא תוצג תעודה מזהה רשאי נותן השירות לא לאשר את הכניסה לאתר או השימוש בכרטיס ואף להחרים את הכרטיס. האתר רשאי לבקש אישור על שייכות משפחתית בכרטיס שניתנו במסגרת רכישה משפחתית.

   

 10. שימוש לא תקין: בשימוש לא תקין או אם מתעורר חשד לשימוש לא תקין בכרטיס, רשאי נותן השירות באתר להחרים את הכרטיס ללא תמורה. בעל הכרטיס יהיה אחראי על שימוש לא תקין בכרטיס של צד שלישי.

   

 11. במקרה של גניבה: במקרה של גניבת הכרטיס חייב בעל הכרטיס לדווח על הגניבה למספר טלפון של לשכת התיירות של היעד או לחברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ בטלפון במשרד 00-972-4-6268501 או בטלפון נייד שלנו בטלפון 00-972-54-6678189 דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ ולשכת התיירות של היעד אינם לוקחת על עצמה אחריות להחליף או לתת החזר כספי לכרטיס שנגנב או אבד אך תעשה כל מאמץ לעזור ולסייע למחזיק הכרטיס שכרטיסו אבד, אין זכות לקבלת החזר כספי על כרטיס שאבד או נגנב ואין החלפת כרטיס שנגנב או אבד בכרטיס אחר.

   

 12. החלפת כרטיסים: הכרטיסים לא ניתנים להחלפה.

 

לשכת התיירות של היעד, אתר טופ טור

וחברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ

מאחלים לכם טיול נעים מהנה וחסכוני

כאשר תחזרו,

נשמח לשמוע על הטיולים שלכם