alt=  alt=  alt=  alt=  alt=
אתרי תיירות בהולנד        | פארק אפטלינג                |מוזיאון הימי הלאומי           כרטיס הולנד-פס פרקים     |כרטיס הולנד-פס ערים   |

 
כרטיס הולנד פס  - HOLLAND PASS 

קבלו את חווית הולנד ואת כל מה שיש להולנד להציע לכם בחופשה אקטיבית או בחופשה רגועה באחד מהאזורים היפים, האטרקטיביים ומלאי האקשן של הולנד

כרטיס הולנד פס הוא כרטיס הכניסה שלכם למעל 180 אתרים הנמצאים בכרטיס. תוכלו לתכנן את הנסיעה שלכם ולבחור מראש בעזרת קובץ האקסל לאיזה אתרים תרצו להיכנס בחינם ובאיזה אתרים תרצו להיכנס בהנחה. ולדעת מראש כמה כסף הכרטיס יכסוך לכם!
הכרטיס נותן לכם כניסות בחינם וכניסות בהנחה למגוון רחב של אתרים - מוזיאונים, אטרקציות, סיורים וטיולים מודרכים, מסעדות, חנויות ועוד!

בין האתרים שמופיעים בכרטיס תמצאו את:
גני קיקנהוף, מוזיאון מאדאם טוסו, מאדורודיאון ואן גוך, הרייכסמוזאום (שנפתח מחדש לאחר 10 שנות שיפוצים), גן החיות באמסטרדם, חוויית הייניקן, מרכז המדע NEMO, בית רמברנדט, השייט מרוטרדם לקינדרדייק, הארמון המלכותי “הט לו”, שייט תעלות, השכרת אופניים, ועוד ועוד. 

בכל מקום תוכלו לבחור מה כדאי לכם יותר - לנצל את כרטיס הכניסה
החופשית שלכם, או את ההנחה באמצעות כרטיס ההנחות.

 

חיסכו זמן וכסף עם כרטיס הולנד פס!

הולנד-פס - למי כדאי?

למשפחות שיוצאות לחופשה משפחתית או לטיול משפחות ורוצות ליהנות ממגוון רחב של אטרקציות טבע ו/או עיר, אתרי שעשועים ופעילויות לילדים ולכל המשפחה; לנוסעים לחופשה עירונית בהולנד או לסופ”ש של אתרי בילוי, תרבות ונוף, עם ביקורים במוזיאונים המפורסמים, שייט תעלות, או טעימות מאתרי הטבע, הכפר, טחנות הרוח והגבינות, סיורים באטרקציות האורבניות של אמסטרדם, 
האג, רוטרדם, אוטרכט.  
יתרונות רבים יש לקניית הכרטיס בארץ מראש
רק אצלנו תקבלו את כל המידע ויותר על כרטיס הולנד פס ערים בעברית.
החוברת הדיגיטלית בעברית אשר מופקת על ידנו היא תרגום לעברית מהחוברת הרשמית בהולנדית בתוספת מידע רב נוסף המגיע מנסיונינו העשיר ומהכרותינו רבת השנים של הולנד, מידע רב גם נוסף לחומר שתמצאו בחוברת אשר מגיע בפעילותינו הרבה בשיווק כרטיסי הנחות ואתרים שונים בהולנד שנים רבות.
החוברת בעברית מחולקת לפרקים כמו הפרקים של החוברת המודפסת המצורפת לכרטיס. תוכלו לפתוח את החוברת לקרוא את המידע בקישורים ובעזרת טלפון חכם או טאבלט לעקוב אחר הדברים במהלך הטיול או (אנחנו ממש לא ממליצים) להדפיס דפים במידה ותיהיו מעוניינים בכך. 


חדש עם הזמנת הכרטיס בארץ תקבלו את החוברת הדיגיטלית המעודכנת המקיפה ביותר של מדריך הולנד בעברית שכוללת את המידע המפורט על כל אתר כולל גם  מה ניתן לעשות באתר, תמונות ואתר האינטרנט שלו באנגלית (כאשר קיים) לצד כל המידע הטכני, בחוברת הושקע זמן רב בהכנתה ועידכונה לשנת 2017 במסלולים המומלצים ובאתרים שחוברת המידע נכללים גם אתרים הכלולים בכרטיס אך גם אתרים רבים ומגוונים אשר אינם כלולים בכרטיס ומומלצים להשלמת הביקור בהולנד.

הזמינו כבר עכשיו כאן  

לצפייה בתנאים הכללים של השימוש בכרטיס פתחו את הקובץ הזה: תנאים כלליים (יעלה בקרוב)

לרשימת האתרים הכלולים בכרטיס לשנת 2017 פיתחו את הקובץ הזה: רשימת כל האתרים בכרטיס הולנד פס

רכשתם את הכרטיס של שנת 2017 הכנסו בקישור זה
הקישו שם משתמש וסיסמא ואתם בדרך להולנד
חוברת הולנד פס

תוקף הכרטיס השנה הוא מ 01/01/2017 עד 31/08/17 וניתן לקבלו בהזמנה מראש בארץ ומקרים מסויים באחת מלשכות התיירות בהולנד

את כרטיס הולנד ניתן לרכוש במשרדינו ולקבל בזמן הרכישה את החוברת הדיגיטלית בעברית וכן את החוברת באנגלית. כמו כן, ניתן לרכוש את הכרטיס הולנד פס במספר לשכות התיירות השונות אך ללא החומר בעברית.
ניתן לרכוש את חומרי המידע בעברית על כרטיס הולנד פס ללא רכישת הכרטיס עצמו במחיר של 90 ש"ח - החומר ניתן כאמור כבונוס ללא תשלום לרוכשים את הכרטיס בארץ.


בחרו את כרטיס “הולנד-פס” המתאים לכם

לבחירתכם מגוון ענק של אטרקציות, אתרים ופעילויות, המופיעים בשתי קבוצות: קבוצת “טחנת הרוח (סילבר)”, וקבוצת “הטוליפ (גולד) בכל חבילה תוכלו לבחור משתיהן עפ”י תנאי החבילה. הולנד פס מציעה יותר מ- 100 מוזיאונים ואטרקציות בהולנד לנוחיותך כל המוזיאונים והאטרקציות לבחירה.

ספר מידע:
ספר מידע ובו פרטים ומידע על כל המוזיאונים והאטרקציות כלל מידע איך להגיע למוזיאונים והאטרקציות שעות פתיחה ומפה של העיר. (את הספר ניתן לקבל במשרדינו באנגלית). 
המדריך (330 עמודים) (באנגלית) כולל מידע מפורט וצילומים של כל האתרים, המוזיאונים והאטרקציות, שמהם תוכלו לבחור: כניסה חופשית או כניסה בהנחה.
יש בו גם מפות ערים עם הנחיות כיצד להגיע לאטרקציות השונות, טיפים לשופינג, המלצות ומחירים מיוחדים במסעדות.
בעזרתו תוכלו בקלות לתכנן את הטיול שלכם וכמובן להיעזר בו בדרך. לנוחיותכם הדפסנו גם מדריך מקוצר בעברית של רשימת האתרים והאטרקציות.


ביטול כרטיס
במידה ולאחר הרכישה תבקשו לבטל את רכישתכם  במידה ותעשו זאת בהתאם לכללים של חוק הגנת הצרכן תחויבו בדמי ביטול על פי חוק הגנת הצרכן.
במידה והביטול יעשה במצב  שדמי הביטול הקבועים בחוק הגנת הצרכן לא חלים על הביטול על פי חוק הגנת הצרכן, דמי הביטול יעמדו על %05 מעלות הכרטיס. החזר עבור החלק היחסי יבוצע בסוף העונה ולאחר קבלת ההחזר מלשכת התיירות ולא לפני סוף חודש מרץ לשנה העוקבת.
*יש לשלוח בקשת ביטול כתובה בצירוף צילום כרטיס הטיסה.

  

*שם פרטי * שדה חובה
*שם משפחה * שדה חובה
*טלפון * שדה חובה
*דואר אלקטרוני * שדה חובה
תאריך יציאה מהארץ 
מספר מאנשים
מספר אנשים שלגביהם נדרש הכרטיס
 
מספר מבוגרים מעל גיל 12  
מספר ילדים בין הגילאים 4 ל- 11 
הודעה