alt=  alt=  alt=  alt=  alt=
לינה באנגליההשכרות קרוואנים באנגליה|מנזר ווסטמינסטר  |סיור באוטובוס פתוח        |כרטיס העיר לונדון       |

כרטיס העיר לונדון "London Pass“ כרטיס ההנחות של העיר לונדון

קבלו את אחת הערים העשירות בתרבות והמבוקשות ביותר כיום באירופה את בירתה של אנגליה, העיר לונדון ואת כל מה שיש לעיר להציע לכם בחופשה אקטיבית או בחופשה רגועה עם תרבות, היסטוריה או קניות באחת הערים המרתקות ביותר היום באירופה בכלל ובאנגליה בפרט.
כרטיס ההטבות למבקרים בעיר לונדון הוא כרטיס העיר לונדון LondonPass זו הדרך החסכונית והנעימה ביותר לחוות את כול מה שיש לעיר לונדון להציע ולהכיר את ההיסטוריה העשירה שלה. ניתן לרכוש כרטיס בעבור יום אחד או יומיים או שלושה ימים רצופים של טיול בעיר. 

כל אחד מסוגי הכרטיסים ניתן להרחבה על ידי רכישת כרטיס לתחבורה הציבורית, הרכישה נעשית בלונדון - הסבר על נושא התחבורה הציבורית  מפורט כאן.

הכרטיס כולל כניסות חינם לסיורים מודרכים ברגל או באוטובוסים, מוזיאונים, אטרקציות ואקשן, ביקור בארמונות, דילוג על תורים באתרים נבחרים ומגוון הצעות מיוחדות  על סיורים, מתחמי קניות, מסעדות ועוד. 
בין האטרקציות שבהם הכניסה היא בחינם: מצודת לונדון, סיור תיירותי ברחבי העיר באוטובוס קומותיים פתוח "הופ אונ הופ אופ", שייט בנהר התמזה, מנזר ווסטמיניסטר, ארמון המפטון קורט, גן החיות של לונדון, גני קיו, הרפתקאות וקברי גשר לונדון, טירת ווינדזור, מוזיאון המדע עם קולנוע IMAX, מוזיאון צ'רצ'יל וחדרי המלחמה של הקבינט ועוד...

לונדון פס- למי כדאי?

למשפחות/ לקבוצות מצומצמות המעוניינות להיכנס לאטרקציות המרכזיות בלונדון, תוך כדי חסכון של זמן (הכרטיס מאפשר דילוג על תורים באתרים נבחרים) ולמספר אטרקציות ביום. למתניידים בתחבורה הציבורית יתאים לרכוש כרטיס נוסף לתחבורה הציבורית הקרוי "אויסטר", המאפשר חסכון גדול בעלויות הנסיעה.


אין ספק בכלל בנוחות השימוש ובכדאיות הכלכלית של הכרטיס כאשר: 

מעוניינים להיכנס למספר אטרקציות מרכזיות ביום
מתנהלים בעיר בעיקר ברגל או בתחבורה ציבורית
נהנים ממגוון הנחות והצעות מיוחדות

יתרונות רבים יש לקניית הכרטיס בארץ מראש!
רק אצלנו תקבלו את כל המידע ויותר על כרטיס הלונדון פס בעברית.
החוברת הדיגיטלית בעברית אשר מופקת על ידנו היא תרגום לעברית מהחוברת הרשמית באנגלית בתוספת מידע רב נוסף המגיע מנסיונינו העשיר ומהכרותינו רבת השנים של לונדון ומפעילותנו הרבה בשיווק כרטיסי הנחות. החוברת בעברית מחולקת לפרקים, כמו הפרקים של החוברת המודפסת המצורפת לכרטיס. תוכלו לפתוח את החוברת לקרוא את המידע בקישורים ובעזרת טלפון חכם או טאבלט לעקוב אחר הדברים במהלך הטיול או (אנחנו ממש לא ממליצים) להדפיס דפים במידה ותהיו מעוניינים בכך.

יתרון נוסף לרכישת הכרטיס בארץ הוא שעם הזמנת הכרטיס בארץ תקבלו את החוברת הדיגיטלית המעודכנת המקיפה ביותר של מדריך לונדון פס בעברית שכוללת את המידע המפורט על כל אתר כולל גם  מה ניתן לעשות באתר, תמונות ואתר האינטרנט שלו באנגלית לצד כל המידע הטכני.
בחוברת הושקע זמן רב בהכנתה ובעדכונה לשנת 2017.
המסלולים המומלצים מורכבים מאתרים הנמצאים בחוברת אך גם אתרים רבים ומגוונים אשר אינם כלולים בכרטיס ומומלצים להשלמת הביקור בלונדון.

תוקף הכרטיס השנה הוא עד 31/12/17 וניתן לקבלו בהזמנה מראש בארץ. 

מעוניינים בכרטיסים? יש להזמין מראש - לוח המשלוחים יפורסם בקרוב.
הזמינו כבר עכשיו כאן.


לצפייה בתנאים הכללים של השימוש בכרטיס פתחו את הקובץ הזה: תנאים כלליים
לצפייה במידע על כרטיס התחבורה הציבורית פתחו את הקובץ הזה: כרטיס תחבורה ציבורית
לרשימת האתרים הכלולים בכרטיס לשנת 2017 פיתחו את הקובץ הזה: רשימת כל האתרים בכרטיס לונדון פס
כניסה לחוברת בעברית לרוכשי כרטיס לונדון פס לשנת 2017
הכנסו בקישור זה 
התעדכנו בהודעות הסגירה האחרונות בקישור הזה 

 
את כרטיס לונדון ניתן לרכוש במשרדינו ולקבל בזמן הרכישה את החוברת הדיגיטלית בעברית וכן את החוברת באנגלית. כמו כן, ניתן לרכוש את הכרטיס הלונדון פס במספר לשכות התיירות השונות אך ללא החומר בעברית.

ניתן לרכוש את חומרי המידע בעברית על כרטיס לונדון פס ללא רכישת הכרטיס עצמו במחיר של 90 ש"ח - החומר ניתן כאמור כבונוס ללא תשלום לרוכשים את הכרטיס בארץ. 

שימוש בכרטיס:

כרטיס העיר לונדון נמכר שהוא בתוקף למשך אחד מהבאים: יום אחד, יומיים, 3 ימים. לכל כרטיס יש ערך "ארנק" משלו, תוקפו של הכרטיס פג כאשר נגמרים הימים או כאשר נגמר ערך הארנק - הקודם שביניהם.
לאורך כול תוקפו של הכרטיס תוכלו ליהנות מכניסה חינם לכ- 100 אטרקציות מרכזיות ברחבי העיר, לדילוג על תורים באטרקציות נבחרות, ולהנחות במגוון חנויות, סיורים, מתחמי קניות ועוד.
על מנת לקבל מידע נוסף על אופן השימוש בכרטיס, כנסו לקובץ הבא:
תנאים כלללים

לכל כרטיס ישנה אפשרות להרחיב אותו עם כרטיס לתחבורה הציבורית למקסום של החוויה בעיר לונדון וחסכון גדול יותר של כסף.


מחירון לשנת 2017

כרטיס London Pass- המחיר לאדם
 
תוקף הכרטיססוג כרטיסמחיר הכרטיס  (בפאוד)
יום אחדמבוגר59.00
ילד39.00
יומייםמבוגר79.00
ילד59.00
שלושה ימים מבוגר95.00
                           ילד                          65.00
שישה ימיםמבוגר106.65
ילד75.65
כל כרטיס תקף לאדם אחד בלבד 

ביטול כרטיס
במידה ולאחר הרכישה תבקשו לבטל את רכישתכם  ובמידה ותעשו זאת בהתאם לדרישות חוק הגנת הצרכן תחויבו בדמי ביטול על פי חוק הגנת הצרכן.
במידה והביטול יעשה במצב  שדמי הביטול הקבועים בחוק הגנת הצרכן לא חלים על הביטול על פי חוק הגנת הצרכן, דמי הביטול יעמדו על %05 מעלות הכרטיס.
החזר עבור החלק היחסי יבוצע בסוף העונה ולאחר קבלת ההחזר מלשכת התיירות ולא לפני סוף חודש מרץ לשנה העוקבת.
*יש לשלוח בקשת ביטול כתובה בצירוף צילום כרטיס הטיסה.
טלפון להזמנות 04-6268525 או 1-599-509-905
או לשלוח בקשה במייל
*שם פרטי * שדה חובה
*שם משפחה * שדה חובה
*טלפון נייד * שדה חובה
כתובת מייל 
תאריך יציאה מהארץ  
 
כמה? 
 
כמה? 
 
כמה? 
  
התוכן המתקבל מחברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ בעברית בהקשר לכרטיס העיר לונדון וכן המופיע בעברית באתר זה בנושא כרטיס העיר לונדון
הינו רכושה של חברת דינמיקה ספורט תיירות ופנאי בע"מ ואין להעבירו לשום גורם אחר 
העברה של המידע תהווה הפרת סודיות
המעביר צפוי לעונשים הקבועים בחוק לגבי מסירת מידע והפרת זכויות יוצרים